Stor Perde

ÖNCÜ PERDE
Evlerden ofislere, iş yerlerinden otomobillere, uçaklardan tekne ve trenlere, pencere olan her yerde kullanılan şık, dekoratif ve kullanışlı sistem perde çeşididir.

Stor perde, bir alüminyum boru üzerine kumaşın yaylı veya zincirli mekanizmayla boruyla rulo şeklinde sarılmasıyla çalışan bir sistemdir. Kumaş eteğinin düz durmasını sağlamak amacıyla etek kısmında lama çubuğu yer alır.

Polyester, keten, pamuklu kumaş çeşitleri dışında güneşi önleyici, filtre edici, gölgeyici ve karartıcı özelliklere sahip farklı kumaş seçenekleri olan Stor Perdeler, kullanıldığı her mekana uyum sağlayan, sade görünüşlü bir sistemdir.

Özel dokutulan 1. kalite kumaşlara dokumadan sonra özel apreleme işlemi uygulanır. Stor perdeler farklı sayıda doku, desen ve 200 üzeri renk seçeneğine sahiptir. bu kumaşların eteklerine, isteğe göre sutaşı ve işleme modelleri uygulanabilir. Stor perde uygulamaları tavana, duvara yada doğrama üzerine yapılabilir. Hareketli veya eğimli camlarda kanal sistemiyle rahatlıkla çalışabilir. Stor perdeler tek ray üzerinde sınırsız sıralı sistem ile de uygulanabilir. İstenilirse SOMFY MOTORLU PERDE SİSTEMLERİ de uygulanır.

Stor  Perde Resimleri

 
 
 
Stor Perde
Ahşap Jaluzi Perde
Ahşap Stor Perde
Alüminyum Jaluzi Perde
Eğimli Dikey Perde
İp Dikey Perde
Japon Perde
Karartma Stor Perde
Katlamalı Perde
Kış Bahçesi Perde Sistemleri
Kumaş Dikey Perde
PVC Dikey Perde
Sahne Perdeleri ve Sistemleri
Screen Perde

Anasayfa | Öncü Perde | Ürünlerimiz | Referanslarımız | Bizden Haberler | Perde Uygulamaları | Bize Ulaşın

© 2012 Öncü Perde tüm hakları saklıdır.