Screen Perde

   KARTELA
Screen perde sade ve pastel renkleri, kumaşın muntazamlığı ile mekanlarda şık bir görünüm sunar. Ofis ve işyerlerinde tek olarak kullanabileceğiniz screen perde, gündüzleri dışarıdan içerinisinin görünmesini engellerken, geceleri dışarının içeriyi görmesini sağlar. Bu nedenle evlerde ikinci bir perdeye ihtiyaç olacaktır.

Özellikle direk güneş alan mekanlar için UV ışınlarını tutması ve ışığın %86'sına kadar bloke ederek enerji tasarrufu ve mekan rahatlığı ile sağlıklı bir ortam oluşturmaktadır. Bu fonksiyonel teknik özelliklerinin yanı sıra screen stor perde aynı zamanda, her türlü mekana yakışan modern bir görünüme sahiptir.

Screen perde kumaşı ithal bir üründür. Dokumasında elyaf ve polyester bulunan screen perde kumaşı düz zeminlerde sabunlu su ile kolaylıkla temizlenebilir. Alerji yapmaz ve bakteri üretmez ve kokusuzdur.

İthalatını kendimiz yaptığımız screen perde kumaşı ALEV ALMAZ özelliği içerir. Metrekare ağırlığı 400gr civarındadır.

Screen perde kumaşı üzerine dijital baskı yaptırarak mekanlara hareket katılabilir. Geniş cepheli mekanlarda içerisini karartmadan güneşten koruduğunuz gibi, aynı anda reklam işlevselliğine de sahiptir. İstenilirse SOMFY MOTORLU PERDE SİSTEMLERİ uygulanabilir.

Screen Perde Resimleri

 
 
Stor Perde
Ahşap Jaluzi Perde
Ahşap Stor Perde
Alüminyum Jaluzi Perde
Eğimli Dikey Perde
İp Dikey Perde
Japon Perde
Karartma Stor Perde
Katlamalı Perde
Kış Bahçesi Perde Sistemleri
Kumaş Dikey Perde
PVC Dikey Perde
Sahne Perdeleri ve Sistemleri
Screen Perde

Anasayfa | Öncü Perde | Ürünlerimiz | Referanslarımız | Bizden Haberler | Perde Uygulamaları | Bize Ulaşın

© 2012 Öncü Perde tüm hakları saklıdır.