Ahşap Jaluzi  Perde

   KARTELA
Her türlü uygulamada doğal sıcaklığın yanı sıra yumuşak bir görünüm sağlayan ahşap jaluziler, istenilen şekilde ışık geçirgenliği ayarlanabilir.

Kullandığımız ahşap jaluziler, en iyi rahim ağacından üretilir. Tüm yüzeyleri herhangi bir çatlak ve kesim izlerine karşı kumlanmış ve tamamen düzgün bir yüzey elde edilmiştir. Ayrıca neme ve doğal etkenlere karşı dayanıklılığı arttırmak için yüzeyler özel bir işleme tabii tutularak değişik renklerle boyanır. Ahşap'ın doğallığını sevenlerin vazgeçemeyeceği bir üründür. Dekorasyonunuza uygun 25 doğal renk alternatifi mevcuttur.

Ahşap Jaluzi Perdeler, 25mm-50mm genişliğinde, ahşap slaytlardan üretilir. Dünyada en dayanıklı ve kaliteli ahşap ürününün elde edildiği Ramin ağıcı ve Basswood, Malezya ve Endonezya'da yetişmektedir. Bu ülkelerden ithal edilen dünyada 1. kalite ürünlerimizi yine 1. sınıf mekanizma ve aksesuarlarla birleştirip üretilmektedir. Çok amaçlı montaj aparatı ile tavana, duvara ve pencere doğramalarına montaj inkanı vardır. SOMFY MOTORLU PERDE uygulamaları yapılabilir. Genelde tek olarak kullanılan ahşap jaluziler, kumaş fonlar ve tül arkalarında da dekoratif tasarım imkanı tanır.

Ahşap Jaluzi  Perde Resimleri

 
 
 
Stor Perde
Ahşap Jaluzi Perde
Ahşap Stor Perde
Alüminyum Jaluzi Perde
Eğimli Dikey Perde
İp Dikey Perde
Japon Perde
Karartma Stor Perde
Katlamalı Perde
Kış Bahçesi Perde Sistemleri
Kumaş Dikey Perde
PVC Dikey Perde
Sahne Perdeleri ve Sistemleri
Screen Perde

Anasayfa | Öncü Perde | Ürünlerimiz | Referanslarımız | Bizden Haberler | Perde Uygulamaları | Bize Ulaşın

© 2012 Öncü Perde tüm hakları saklıdır.